přímý potisk textilu

      Díky unikátní technologii Vám můžeme nabídnout trička nebo mikiny s plnobarevným digitálním potiskem ve fotokvalitě již od 1 kusu(!).        Stačí si vybrat textil z naší nabídky, zadat barvu, velikost a množství, vymyslet slogan, vtipnou hlášku, slogan, citát nebo motto, dodat obrázek (kresbu, fotografii apod.) a můžete se těšit na výsledek!

Přesnou cenovou kalkulaci pro konkrétní tiskový motiv dané velikosti + případné množstevní slevy Vám zkalkulujeme po dohodě na požádání.

Technická poznámka:

Textil na přímý digitální potisk musí obsahovat min. 60% bavlny (nelze takto potisknout funkční polyesterová trika a nylon).

Obrázové podklady na potisk dodávejte prosím v co nejlepší kvalitě (rastrové obrázky /*jpg, *png, *tiff/ min. 200DPI při 1:1) nebo ve formě vektorové grafiky, z nekvalitních skenovaných předloh a malých fotek stažených z internetu není možné zhotovit opravdu kvalitní tisk. Při tisku na barevný podklad (např. na černé nebo modré triko) se může výsledná barevnost od tiskových podkladů lišit. Děkujeme za pochopení.

 

kontaktní osoba (cen. kalkulace, výroba): René Kolovrat

tel.: 582 336 574, fax: 582 345 501, e-mail: kolovrat@mpv97.cz

Provozní doba: PO / PÁ: 7:30 - 16:00