reklamní předměty pro každou příležitost

reklamní a dárkové předměty

Vážení obchodní přátelé,

k dispozici je Vám sada našich nových katalogů – Reklamní dárky 19-20 a 3D-reklama 19-20. Najdete v nich široký výběr reklamních a dárkových předmětů tématicky přehledně seřazených podle jednotlivých oblastí použití, mimoto nabízíme také sportovní trofeje a bohatý sortiment stolních i nástěnných kalendářů, novoročenek a diářů pro příští rok.

Tradiční samozřejmostí naší nabídky je - vedle samotného prodeje - také kompletní servis služeb – od grafických návrhů po tiskařské, rytecké či jiné práce související s aplikací Vašeho loga, reklamního sloganu a dalších firemních údajů na Vámi vybrané zboží.

Významnou informací pro Vás může být i skutečnost, že odběratelům poskytujeme v souladu s platným zákonem i tzv. náhradní plnění.

Věříme, že naše katalogy se stanou Vaším vděčným pomocníkem při řešení marketingových a obchodních aktivit.

Na spolupráci s Vámi se těší naši obchodní zástupci a další personál, kteří Vám rádi zodpoví Vaše případné dotazy, připraví příslušnou cenovou kalkulaci nebo jinak poradí s výběrem toho nejvhodnějšího zboží.

Jeden z našich stávajících katalogů reklamních dárků 2019-2020, platný od srpna 2019, si  v elektronické podobě můžete prohlédnout nebo stáhnout zde.  (Velikost souboru cca. 182 MB, předpokládaná doba stažení je cca. 5 min.)

Od ledna 2020 jsme pro Vás připravili speciální online katalog reklamního zboží s názvem GIFTS+. Naleznete zde mimo široké nabídky zboží všech katagorií i informace o skladových zásobách.