reklamní předměty pro každou příležitost

reklamní a dárkové předměty

Vážení obchodní přátelé,

k dispozici je Vám sada našich nových katalogů – Dárky 20 a 3D-reklama 20-21. Najdete v nich široký výběr reklamních a dárkových předmětů tématicky přehledně seřazených podle jednotlivých oblastí použití, mimoto nabízíme také sportovní trofeje a bohatý sortiment stolních i nástěnných kalendářů, novoročenek a diářů pro příští rok.

Tradiční samozřejmostí naší nabídky je - vedle samotného prodeje - také kompletní servis služeb – od grafických návrhů po tiskařské, rytecké či jiné práce související s aplikací Vašeho loga, reklamního sloganu a dalších firemních údajů na Vámi vybrané zboží.

Významnou informací pro Vás může být i skutečnost, že odběratelům poskytujeme v souladu s platným zákonem i tzv. náhradní plnění.

Věříme, že naše katalogy se stanou Vaším vděčným pomocníkem při řešení marketingových a obchodních aktivit.

Na spolupráci s Vámi se těší naši obchodní zástupci a další personál, kteří Vám rádi zodpoví Vaše případné dotazy, připraví příslušnou cenovou kalkulaci nebo jinak poradí s výběrem toho nejvhodnějšího zboží.

Jeden z našich stávajících katalogů reklamních dárků "3D-REKLAMA 20-21", platný od srpna 2020, si  v elektronické podobě můžete prohlédnout nebo stáhnout  zde .  (Velikost souboru cca. 76 MB, předpokládaná doba stažení je cca. 3 min.)

Od ledna 2020 jsme pro Vás připravili speciální online katalog reklamního zboží s názvem GIFTS+. Naleznete zde mimo široké nabídky zboží všech katagorií i informace o skladových zásobách.

 

Katalog kal., diářů a novoročenek '21 ke stažení

Zbrusu nová a na českém trhu exkluzivní kolekce kalendářů, diářů a novoročenek pro rok 2021 je hotová a jednotlivé tituly postupně naskladňujeme. Náš nový partnerský KATALOG KALENDÁŘŮ, DIÁŘŮ A NOVOROČENEK pro rok 2021, platný již nyní, si v elektronické podobě můžete online prohlédnout nebo stáhnout zde. (Velikost pdf-souboru cca. 17 MB.)

Všechny tituly Vám rádi opatříme reklamním dotiskem. Tato kolekce bude také zahrnuta v novém tištěném katalogu DÁRKY 21, který vydáme během srpna. POZOR AKCE! Na celé prázdniny jsme pro Vás připravili oblíbenou akci na potisk či ražbu kalendářů a diářů zdarma.

Nabídku můžete využít do 31. 8. 2020. Objednejte kalendáře a diáře už nyní - výrazně ušetříte na potisku či ražbě!